Cryptomošt: Fanclub NFT ft.Turbomošt

Po uzavření Vánočních trhů mě oslovili Lidi z Baru a během pár dní jsem pro ně vytvořil ilustrace, které použili na tvorbu NFT na podporu jejich podnikání během covidových restrikcí.

Po uzavření Vánočních trhů jsem byl osloven firmou Turbomošt, konkrétně Janem Vlachynským, Adamem Vodičkou a Andrejem Vališem, abych pro ně vytvořil ilustrace, které budou moci použít pro tvorbu NFT a dále je prodávat na podporu jejich podnikání omezeného covidovými restrikcemi. Byla velká časová tíseň a projekt vznikl během několika dní. Ústředním motivem měl být panáček sedící na hrnku Turbomošt.

Panáček je poskládán jako dětské leporelo – mění se mu různé atributy: vlasy, vousy, barva kůže, brýle, boty, kalhoty, triko, předmět v ruce, pozadí – tedy 9 atribut.

Nakreslil jsem cca 270 ilustrací, které byly rozděleny podle typu atributy, vymyslel hierarchii vrstvení atribut, aby vše fungovalo a tyto ilustrace poskytnul firmě Turbomošt, která je nahrála do programu, vygenerovala 5555 unikátních obrázků a ty nahrála na NFT marketplace kde jsou volně k zakoupení pro držitele kryptopeněženky, nebo na jejich webu LidizBaru.cz za České koruny.

Původní podoba panáčků měla být takováto, nakonec proběhly ze strany Turbomoštu nějaké změny.

Sdílejte:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp