Jmenuji se Adam Klouda.

Jsem malíř, ilustrátor a grafik. Od roku 2018 pracuji na volné noze a žiju v Brně.

Jsem umělecká duše a posouvat se s každou dokončenou zakázkou kupředu je moje priorita. 

Kombinuji umění s technickými dovednostmi. Nebráním se novým výzvám a spolupráci s profesionály.

Věnuji se malbě akrylem, digitální malbě a ilustraci, tvořím logotypy a grafiku, ručně psané fonty. Modeluji sochy z keramické hlíny. Můžu pro Vás namalovat na zakázku portrét nebo podobiznu, která může posloužit jako dárek blízkému, a to buď malované akrylem na bavlněné plátno či papír, nebo digitálně vytištěné na bavlněné plátno či plakát. Přijímám také zakázky na obrazy podle Vámi zvoleného tématu, nebo samostatně vymyslím obraz či malbu, která by ladila s Vámi zvoleným prostorem.

Můžu pro Vás navrhnout a namalovat mural, a to buď do interiéru, nebo velkoformátový mural na budovu, a zajistit jeho realizaci. Maluji digitální malby, které lze vytisknout jako tapetu, nebo akrylovými barvami a štětci, a vyzdobit tak Váš interiér. Maluji také na objekty pomocí sprejů a štětců.

Nabízím také k prodeji originální obrazy z volné tvorby, nebo reprodukce dosavadní tvorby ve formě plakátů a digitálně potištěných pláten. Prodávám také keramické sochy a pomalované objekty jako dekorace do interiéru. V mé nabídce naleznete také trička, kšiltovky, čepice, nálepky…

Věnuji se malbě akrylem, digitální malbě a ilustraci, tvořím logotypy a grafiku, ručně psané fonty. Můžu pro Vás namalovat na zakázku portrét nebo podobiznu, která může posloužit jako dárek blízkému, a to buď malované akrylem na bavlněné plátno, nebo digitálně vytištěné na bavlněné plátno či plakát. Přijímám také zakázky na obrazy podle Vámi zvoleného tématu, nebo samostatně vymyslím obraz či malbu, která by ladila s daným prostorem. 

Můžu pro Vás navrhnout a namalovat mural, a to buď do interiéru, nebo velkoformátový mural na budovu, a zajistit jeho realizaci. Maluji digitální malby, které lze vytisknout jako tapetu a vyzdobit tak Váš interiér. Maluji také na objekty pomocí sprejů a štětců. Věnuji se modelování plastik z keramické hlíny.

Nabízím také k prodeji originální obrazy z volné tvorby, nebo reprodukce dosavadní tvorby ve formě plakátů a digitálně potištěných pláten. Prodávám také plastiky a pomalované objekty jako dekorace do interiéru.