Membook – album a deník pro maminky

2021

Membook je album a deník pro maminky a jejich novorozeňata, do kterých si zaznamenávají jejich společnou cestu a následně první krůčky, zážitky, fotografie a zápisky.

www.MEMBOOK.cz

Membook sestává z několika elementů.

ALBUM s 30 listy o gramáži 350 g/m2, které po vlepení fotek zachová pěkný tvar a do kterého můžeme psát komentáře a kreslit.

DENÍK, kam zaznamenáme naše postřehy a vzpomínky.

Barevné nálepky jsou vyříznuté podle tvaru vytištěné na kvalitní folii. Nálepky snadno odlepíte a vyzdobíte jimi album a deník Membook. NÁLEPKY ZVÍŘÁTEK zobrazující zážitky a etapy vývoje miminka, které oživí jednotlivé listy alba. NÁLEPKY NADPISŮ, které zpřehlední jinak obsáhlé album. NÁLEPKY BUBLIN které jsou určené pro Vaše hlášky. Celkem na 8 listech A4 máme 157 nálepek.

PŘÁNÍ pro novorozence, 2 POPISOVAČE a LEPIDLO.

Vše je vkusně zabaleno do dárkového balení. Pokud jde od dar, stačí napsat věnování a předat.

Za tímto projektem stojí moje sestra Eva a já. Pro tento projekt jsem nakreslil velké množstí ilustrací, které slouží jako nálepky do albumu a deníků, zpracoval grafickou stránku, připravil data k tisku a podílel se na technickém zpracování. Sestra Eva se postarala o nápad, zpracování celého konceptu, produkci a kreativní stránce celého projektu.

Ilustrace použitá na obalech – holčička a chlapeček.

Zvířátka jsou vyobrazená ve fázích života typické pro novorozeně, které objevuje svoje schopnosti a s tím spojené problémy, které mamince přináší. Chrup a koloušek nejsou součástí samolepek, ale ilustrace v deníku a na přáníčku.

Detaily několika vybraných ilustrací.

Logotyp zobrazuje fotoaparát a otevřené album a deník. V logotypu je také viditelný název MEMBoOK.

Tento produkt zakoupíte na www.MEMBOOK.cz nebo na mém e-shopu:

Podobné projekty

Zahradník a jeho bonsai
2023
Hvězdná sestava
2023